Byli trenerzy

Loris Boni (1997 – 98)

Joseph Deaçon (1998 – 2000)

Paolo Magnani (2000 – 26 marzec 2002)

Cesare Maestroni (2002 – 13 styczeń 2003)

Cristiano Bergodi (1 lipca 2003 – 30 czerwiec 2004)

Giuseppe Brucato ( 1 lipca 2004 – 30 czerwiec 2005)

Gian Marco Remondina (1 lipca 2005 – 30 czerwiec 2007)

Massimiliano Allegri (17 lipiec 2007 – 28 maj 2008)

Andrea Mandorlini (7 lipiec 2008 – 30 czerwiec 2009)

Stefano Pioli (12 czerwiec 2009 – 9 czerwiec 2010)

Daniele Arrigioni (26 czerwiec 2010 – 3 październik 2010)

Angelo Gregucci (3 październik 2010 – 9 maj 2011)

Paolo Mandelli (9 maj 2011 – 9 czerwiec 2011)

Fulvio Pea (9 czerwiec 2011 – 10 lipiec 2012)

Eusebio Di Francesco (19 lipiec 2012 – 28 styczeń 2014)

Alberto Malesani (29 styczeń 2014 – 3 marzec 2014)

Eusebio Di Francesco ( 3 marzec 2014 – do chwili obecnej)

Facebook Comments