You are here: Home » Główne newsy » Lazio pewnie pokonało Sassuolo

Lazio pewnie pokonało Sassuolo

Piłkarze U.S. Sassuolo Calcio przegrali w niedzielę na własnym stadionie z S.S. Lazio 0:3 w 26.kolejce Serie A.

Pierwszego gola kibice zobaczyli już w 7.minucie, a na listę strzelców wpisał się Sergiej Milinkovic-Savic, który pewnie pokonał Consigliego.

W 31.minucie goście prowadzili już 2:0. Po zagraniu ręką w polu karnym przez Frederico Peluso, arbiter prowadzący spotkanie Gianluca Manganiello podyktował rzut karny, a strzał z wapna na bramkę zamienił Ciro Immobile.

W 39.minucie kontaktową bramkę dla Sassuolo mógł zdobyć Khouma Babacar, jednak w znany tylko dla siebie sposób nie trafił do bramki.

Dwie minuty po zmianie stron było już 0:3 dla Biancocelestich. Swoją drugą bramkę w spotkaniu strzelił reprezentant Serbii, Milinkovic-Savic i było już pewne, że goście zgarną komplet punktów.

Od 54.minuty Neroverdi musieli sobie radzić w 10. Czerwoną kartkę za faul na Stefanie Radu obejrzał Domenico Berardi. W 62.minucie obie drużyny grały już w osłabieniu, ponieważ po faulu na Rogerio czerwony kartonik obejrzał reprezentant Czarnogóry, Adam Marusic.

Mimo jeszcze wielu okazji z obu stron wynik nie uległ zmianie i spotkanie to zakończyło się wygraną Lazio 0:3.

25.02.2018, godz. 15:00, Mapei-Stadium Citta del Tricolore

Sassuolo vs Lazio 0:3 (0:2)

Bramki: Sergej Milinkovic-Savic 7′, 47′, Ciro Immobile 31′ (k),

Sassuolo: (4-3-3) Consigli ? Adjapong, Acerbi, Peluso, Rogerio ? Mazzitelli, Magnanelli (85.min Sensi), Missiroli ? Berardi, Babacar, Politano (70.min Ragusa)

Lazio: (3-5-1-1) Strakosha ? Wallace, Luiz Felipe, Radu ? Marusic, Murgia, Leiva (60.min Parolo), Milinkovic-Savic, Lukaku (60.min Lulic) ? Felipe Anderson ? Immobile (81.min Nani)

Żółte kartki: Berardi, Missiroli, Rogerio – Leiva, Wallace, Lukaku

Czerwone kartki: Berardi (54.min) – Marusic (62.min)