You are here: Home » Główne newsy » Matri i Magnani wrócili z wypożyczeń z Brescii

Matri i Magnani wrócili z wypożyczeń z Brescii

Giangiacomo Magnani i Alessandro Matri wrócili do Sassuolo Calcio – poinformował włoski klub za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej.

Zarówno 24-letni środkowy obrońca jak i 35-letni napastnik zakończyli pół roku wcześniej niż zakładano swoje wypożyczenia do Brescii Calcio.

Matri jak i Magnani nie mogli liczyć na regularną grę w barwach beniaminka Serie A. Pierwszy z nich wystąpił zaledwie w 8 meczach, spędzając na murawie 82 minuty. Nie strzelił bramki, ani nie zaliczył asysty.

Z kolei Magnani w koszulce Brescii zaliczył tylko 209 minut, na które zebrały się 3 występy.

Obaj w związku z tymi faktami postanowili wrócić do Sassuolo. Magnani zaliczył 3 minutowy występ w wygranym 4:2 spotkaniu z Romą. Matri nie znalazł się nawet w meczowej kadrze.