You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo przegrywa w Weronie

Sassuolo przegrywa w Weronie

W środowy wieczór w ramach 5.kolejki Serie A na Stadio M. A. Bentegodi doszło do spotkania pomiędzy Chievo Verona, a Sassuolo Calcio. Oba zespoły podchodziły do tego meczu po wygranych odpowiednio z Udinese i Genoa.

Pierwsza bramka dzisiejszego wieczoru padła w 21.minucie. Wtedy to Nicola Rigioni wykorzystał zbyt słabe wybicie z pola karnego i pięknym strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza gości, Andree Consigliego.

Na wyrówanie nie trzeba było długo czekać. W 28. minucie Gregoire Defrel wykorzystał błąd Peparima Hetemaja i po przejęciu piłki pewnie pokonał Stefano Sorrentino.

Na 5.minut przed końcem było już 2:1 dla gospodarzy. Tym razem Consigliego pokonał strzałem głową Lucas Castro, którzy wykorzystał znakomite dośrodkowanie z rzutu rożnego Valtera Birsy.

W drugich 45 minutach mimo okazji bramek już nie ujrzeliśmy i to w Weronie został komplet punktów. Dzięki wygranej Chievo wskoczyło na 4 pozycję w tabeli, a Neroverdi plasują się na 13 miejscu.

21 września 2016 – Verona (Stadio M. A. Bentegodi)

Chievo Verona – Sassuolo 2:1 (2:1)

Bramki: Nicola Rigoni 21′, Lucas Nahuel Castro 40′, – Gregoire Defrel 28′,

Chievo: Sorrentino, Cacciatore, Spolli, Gamberini, Gobbi, Castro (79. Radovanovic), Rigoni, Hetemaj, Birsa, Pellissier (61. Floro Flores), Meggiorini (70. Inglese)

Sassuolo: Consigli, Peluso, Cannavaro (46. Antei), Acerbi, Letschert, Duncan (59. Politano, Magnanelli, Biondini, Ricci, Matri (21. Iemmello), Defrel

Żółte kartki: Stefano Sorrentino,Riccardo Meggiorini – Davide Biondini

Widzów: 12000

Sędziował: Piero Giacomelli