You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo bezbramkowo remisuje z Crotone

Sassuolo bezbramkowo remisuje z Crotone

Bezbramkowym remisem zakończył się niedzielny mecz 27.kolejki Serie A, w którym Sassuolo Calcio bezbramkowo zremisowało na wyjeździe z FC Crotone. Obydwa zespoły miały swoje okazje do strzelenia goli, ale zawodnikom brakowało skuteczności, bądź na wysokości zadania stawali bramkarze.

Pierwsza połowa spotkania nie porwała kibiców. Obie drużyny miały swoje okazje, ale zarówno Aleandro Rosi jak i Matteo Politano nie potrafili wykorzystać swoich szans. Pierwszy z nich przestrzelił w 17.minucie wrzutkę z rzutu różnego, z kolei drugi strzałem głową trafił wprost w Alexa Cordaza i do przerwy było 0:0.

Drugie 45 minut rozpoczęło się akcjami z obu stron. Szansę z rzutu wolnego zmarnowali jednak gospodarze, a groźnej kontry dla gości nie wykończył Alessandro Matri, który popisał się niecelnym strzałem.

Mimo wielu okazji bramek nie ujrzeliśmy i obie ekipy podzieliły się punktami.

FC Crotone – U.S. Sassuolo Calcio 0:0 (0:0)

Crotone: Cordaz, Rosi, Ferrari, Ceccherini, Martella, Rohden (72. Acosty), Capezzi, Crisetig, Stoian, Nwankwo (59. Trotta), Falcinelli

Sassuolo: Consigli, Dell’Orco, Peluso, Acerbi, Gazzola, Duncan, Missiroli (64. Aquilani), Mazzitelli, Politano, Matri (82. Iemmello), Berardi (72. Ragusa)

Żółte kartki: Rosi, Ceccherini, Martella – Gazzola