You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo Calcio bezbramkowo zremisowało z Torino FC

Sassuolo Calcio bezbramkowo zremisowało z Torino FC

Sassuolo Calcio zremisowało bezbramkowo z Torino FC

W meczu 19.kolejki Serie A Sassuolo Calcio zremisowało z Torino FC 0:0. To pierwszy punkt dla popularnych „Neroverdich” od 4 grudnia minionego roku, kiedy to wygrali 3:0 z Empoli.

Zawodnicy Torino mogli wyjść na prowadzenie w 4.minucie spotkania, jednak znakomitej sytuacji nie wykorzystał Joel Obi.

Przed końcem pierwszej połowy popularne „Byki” mieli jeszcze jedną niezłą okazję, jednak tym razem swojej szansy nie wykorzystał Andrea Belotti.

W drugiej połowie mimo okazji nie padła bramka i obie drużyny dopisały do swoich kont po 1 punkcie.

Po 19 seriach gier Sassuolo zajmuje 16 miejsce w tabeli. Z kolei goście plasują się na 8 pozycji z przewagą 11 „oczek” nad podopiecznymi Eusebio Di Francesco.

Sassuolo-Torino 0-0
Sassuolo (4-3-3): Consigli;  Lirola, Acerbi, Letschert, Peluso; Aquilani, Sensi, Ragusa; Ricci (78′ Matri), Defrel, Politano (72′ Berardi).

Torino (4-3-3): Hart; Zappacosta, Moretti (84′ Castan), Rossettini, Barreca; Obi (78′ Baselli), Valdifiori, Benassi; Iago Falque, Belotti, Ljajic (68′ Iturbe).

Żółte kartki: Berardi, Ragusa – Belotti, Valdifiori, Baselli

Widzów: 11806

Sędziował: Massimiliano Irrati