You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo w fazie grupowej Ligi Europy!

Sassuolo w fazie grupowej Ligi Europy!

Sassuolo w fazie grupowej Ligi Europy

Tak tak Tak! S?! S?! S?!

U.S. Sassuolo zremisowało z Crvena Zvezda 1:1 w rewanżowym spotkaniu IV rundy eliminacji Ligi Europy. W pierwszym meczu „Neroverdi” wygrali 3:0 i to włoski klub wystąpi w fazie grupowej LE.

Po raz kolejny błysnął nasz lider Domenico Berardi, który otworzył wynik spotkania w 28. minucie. Wyrównanie w 54.minucie dał Crvenie Aleksandar Katai.

W dwumeczu pokonaliśmy ekipę z Serbii 1:4 i w swoim debiucie w europejskich pucharach od razu zagramy w fazie grupowej LE!