You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo pewnie ogrywa SPAL

Sassuolo pewnie ogrywa SPAL

W pierwszym niedzielnym meczu 5.kolejki Serie A, Sassuolo pokonało na własnym stadionie SPAL 3:0. Bohaterem Neroverdich został Francesco Caputo, który strzelił dwie bramki. Oprócz popularnego Ciccio do siatki rywali trafił Alfred Duncan.

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła w 26.minucie meczu. Po kapitalnym wyprowadzeniu piłki z własnego pola karnego szybkim rajdem popisał się Gregoire Defrel, który podał do niepilnowanego Francesco Caputo, a ten pewnym strzałem pokonał Berishę.

W doliczonym czasie gry Sassuolo podwyższyło prowadzenie. Po dośrodkowaniu w pole karne Alfreda Duncana, Domenico Berardi odegrał piłkę klatką piersiową do Caputo, a ten strzelił swoją drugą bramkę w tym meczu.

Druga połowę podopieczni Roberto De Zerbiego zaczęli od bramki na 3:0. W zamieszaniu w polu karnym SPAL odnalazł się Domenico Berardi, który ograł Berishę i wyłożył piłkę do Alfreda Duncana, który skierował ją do pustej bramki.

W 88.minucie goście strzelili honorową bramkę na 3:1, jednak po skorzystaniu z VAR okazało się, że Murgia był na spalonym.

Sassuolo – SPAL 3:0 (2:0)

Bramki: Francesco Caputo 26′, 45’+, Alfred Duncan 47′,

Sassuolo: Consigli, Toljan, Chiriches, Ferrari, Peluso ? Duncan, Obiang, Traore (63. Magnanelli) ? Berardi, Caputo (72. Locatelli), Defrel (79. Boga)

SPAL: Berisha ? Tomovic (76. Felipe), Cionek, Vicari ? D?Alessandro (25. Sala), Missiroli, Murgia, Kurtic, Strefezza ? Petagna, Di Francesco (65. Floccari)

Żółte kartki: Traore, Ferrari, Peluso – Tomovic, Kurtic

Sędzia główny: Maurizio Mariani