You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo na remis z Bologną

Sassuolo na remis z Bologną

Fot: sassuolocalcionews.it

W meczu Serie A rozegranym w niedzielę na Stadio Renato Dell’Ara Bologna zremisowała z Sassuolo 1:1. Bramkę dla gospodarzy w dziesiątej minucie po kapitalnym uderzeniu z rzutu wolnego zdobył Simone Verdi. Mimo wielu okazji wyrównująca bramkę „Neroverdi” zdobyli dopiero w ostatnich minutach meczu. Swoje premierowe trafienie w barwach Sassuolo w 87. minucie zaliczył Alessandro Matri.

Po 9 seriach gier plasujemy się na 9 pozycji w tabeli. Bologna znajduje się na 13 pozycji. Warto dodać, że między 7 a 15 zespołem jest różnica zaledwie 3 „oczek”.

Szkoda kontuzji Francesco Magnanelliego.

23 października 2016 – Bolonia (Stadio Renato Dell’Ara)

Bologna FC – U.S Sassuolo 1:1 (1:0)

Bramki: Simone Verdi 10′, – Alessandro Matri 87′,

Bologna: Da Costa, Torosidis, Helander, Maietta, Masina, Taider, Nagy (70. Pulgar), Dzemailli, Verdi (88. Di Francesco), Floccari (80. Sadiq), Krejci

Sassuolo: Consigli, Peluso, Acerbi, Cannavaro, Lirola, Sensi (46. Politano), Magnanelli (12. Pellegrini) , Biondini, Iemmello (72. Matri), Defrel, Ricci,

Żółte kartki: Pellegrini

Sędzia: Massimiliano Irrati