You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo remisuje bezbramkowo z Chievo

Sassuolo remisuje bezbramkowo z Chievo

U.S. Sassuolo Calcio zremisowało u siebie z A.C. Chievo Verona 0:0 w meczu 8. kolejki Serie A.

Obie ekipy podchodziły do tego spotkania z chęcią zdobycia 3 punktów. Sassuolo chciało przerwać złą passę własnego stadionu (6 meczów bez wygranej) i uciec od strefy spadkowej. Z kolei Chievo podeszło do tej potyczki z chęcią przedłużenia passy meczów bez porażki. Latające Osły byli niepokonani od czterech kolejek.

Mimo bezbramkowego remisu kibice zebrani na MAPEI Stadium nie mogli narzekać na brak emocji.

Najlepszą okazję do strzelenia bramki w pierwszych 45 minutach miał Domenico Berardi, który w sytuacji sam na sam trafił wprost w Stefano Sorrentino.

Po zmianie stron co prawda piłka znalazła się w siatce w 59.minucie jednak Paolo Cannavaro, który skierował ją do siatki znalazł się na pozycji spalonej.

W 75.minucie kolejną okazję miało Sassuolo, a dokładnie Francesco Acerbi, ale piłka po jego uderzeniu minimalnie minęła bramkę Chievo.

W ostatnich minutach meczu znakomitą okazję miał Lucas Castro, jednak nie udało mu się przelobować wysuniętego Consigliego.

15.10, godz. 15:00, MAPEI Stadium

US SASSUOLO ? CHIEVO WERONA 0:0 (0:0)

Sassuolo: Consigli ? Gazzola (72.min Lirola), Cannavaro, Acerbi ? Peluso, Missiroli, Magnanelli (54.min Sensi), Duncan – Berardi, Matri (54.min Falcinelli), Politano

Chievo: Sorrentino ? Cacciatore, Gamberini, Dainelli, Tomovic ? Rigoni (53.min Garritano), Radovanovic, Castro ? Birsa (76.min Pellissier) ? Inglese (68.min Stepinski), Pucciarelli

Żółte kartki: Duncan, Gazzola