You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo zremisowało z Lecce

Sassuolo zremisowało z Lecce

U.S. Sassuolo Calcio zremisowało na wyjeździe z US Lecce 2:2 w meczu 10.kolejki włoskiej Serie A.

Oba zespoły podchodziły do tego spotkania z chęcią zdobycia 3 punktów i poprawienia swojej sytuacji w tabeli.

Beniaminek, który w minionej serii gier zremisował 1:1 z Sampdorią przed tym spotkaniem plasował się na 16.pozycji w tabeli. Neroverdi natomiast, którzy w tygodniu przegrali z Fiorentiną 1:2 z taką samą ilością punktów zajmowali 15. miejsce.

Pierwszą znakomitą okazję na strzelenie bramki mieli goście już w 4.minucie meczu, jednak Hamed Junior Traore w sytuacji sam na sam z bramkarzem posłał piłkę ponad poprzeczką.

W 18.minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Gianluca Lapadula wykorzystał długie podanie od Luci Rossettiniego i po ograniu obrońcy rywali pewnym strzałem pokonał Andrea Consigliego.

W 35.minucie było już 1:1, a na listę strzelców wpisał się Jeremy Toljan, któremu znakomicie asystował Manuel Locatelli.

W 42.minucie Lecce ponownie wyszło na prowadzenie. Kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Filippo Falco i do przerwy było 2:1 dla beniaminka Serie A.

W drugą odsłonę meczu weszli lepiej podopieczni Roberto De Zerbiego, a przed znakomitą okazją na zdobycie bramki stanęli Gregoire Defrel i Domenico Berardi.

Na 5 minut przed końcem regulaminowego czau gry Sassuolo wyrównało na 2:2. Bramkę na wagę punktu zdobył wspomniany Berardi.

US Lecce – U.S. Sassuolo Calcio 2:2 (2:1)

Bramki: Gianluca Lapadula 18′, Filippo Falco 42′, – Jeremy Toljan 35′, Domenico Berardi 85′,

Lecce: Gabriel ? Meccariello, Lucioni, Rossettini, Calderoni ? Majer (71.Riccardi), Petriccione, Mancosu ? Tabanelli (40.Shakhov) ? Babacar (15.Falco), Lapadula

Sassuolo: Consigli ? Kyriakopoulos (81.Duncan), Marlon, Romagna, Toljan ? Locatelli (86.Peluso), Obiang, Traore (66.Djuricic) ? Berardi, Defrel, Boga

Żółte kartki: Calderoni, Shakhov – Locatelli, Toljan, Obiang

Widzów: 22070

Sędzia główny: Riccardo Ros