You are here: Home » Główne newsy » Juventus skróci wypożyczenie Rogerio i sprzeda go do Premier League?

Juventus skróci wypożyczenie Rogerio i sprzeda go do Premier League?

Juventus skróci wypożyczenie Rogerio i sprzeda go do Premier League
fot. gianlucadimarzio.com

Podstawowy lewy obrońca U.S. Sassuolo Calcio, Rogério może nie dokończyć sezonu w barwach Neroverdich?

Jak donoszą włoskie media taki scenariusz jest możliwy, gdyż młodzieżowy reprezentant Brazylii udaną rundą jesienną przykuł uwagę klubów z Premier League.

20-letnim defensorem zainteresowanie wyraża Wolverhampton i Newcastle, chociaż pojawiły się również plotki o zainteresowaniu ze strony Chelsea.

Przypomnijmy, że Rogério broni barw Czarno-Zielonych na zasadzie wypożyczenia z Juventusu, wypożyczenia, które latem minionego roku zostało przedłużone o kolejne 12 miesięcy.

Zdaniem dziennikarzy z Półwyspu Apenińskiego, Bianconeri nie zamierzają sprowadzać go z powrotem do Turynu, dlatego też włodarze Starej Damy chcieliby go sprzedać w zimowym okienku transferowym.

Dla młodego Brazylijczyka Sassuolo jest oczywiście preferowanym klubem. Piłkarz ten nie ukrywa, że czuje się dobrze w klubie z MAPEI Stadium. Sternicy Neroverdich liczą, że Rogério uda się pozyskać na stałe z Juventusu podobnie jak to miało miejsce z Polem Lirolą.

Czy zatem Rogério odejdzie zimą z Sassuolo i uda się do Premier League, czy pozostanie w Emilii. W obecnym sezonie wystąpił w 17 ligowych meczach i zaliczył w nich 1 asystę. Gdyby nie zawieszenia za kartki na pewno zagrałby w każdym meczu rundy jesiennej.

Aktualna wartość rynkowa tego zawodnika zdaniem portalu transfermarkt.de to 5 milionów euro.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz