You are here: Home » Główne newsy » Kevin-Prince Boateng pożegnał się z Barceloną. Nowym klubem Besiktas Stambuł?

Kevin-Prince Boateng pożegnał się z Barceloną. Nowym klubem Besiktas Stambuł?

Kevin-Prince Boateng pożegnał się z Barceloną. Nowym klubem Besiktas Stambuł
Fot. gazzetta.it

Jak donosi Fabrizio Romano, Kevin-Prince Boateng może zostać nowym napastnikiem Besiktasu Stambuł.

32-letni piłkarz, który ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w FC Barcelonie (rozegrał w niej 4 spotkania) z 1 lipca wrócił do Sassuolo Calcio, jednak jak się okazuje 15-krotny reprezentant Ghany w najbliższym sezonie nie będzie bronił barw Neroverdich.

Boateng za pośrednictwem Instagrama potwierdził, że opuszcza Dumę Katalonii, która miała możliwość jego wykupienia, ale z jej nie skorzystała.

Jedno z najbardziej ekscytujących doświadczeń w moim życiu dobiegło końca. Dziękuję każdej osobie, która mi je umożliwiła. Dziękuję kolegom z zespołu, którzy sprawili, że od razu poczułem się tutaj jak w domu. To mistrzowie i wielcy ludzie. Dziękuję kierownictwu klubu. Specjalne podziękowania kieruję również w stronę kibiców, których zapamiętam na zawsze. Chciałem dać nieco więcej. W każdej minucie treningów czy meczów starałem się jednak na sto procent.

https://www.instagram.com/p/BzaXYhqIno5/?utm_source=ig_web_copy_link

Według znanego włoskiego dziennikarza Fabrizio Romano, Boateng prowadzi rozmowy z Besiktasem Stambuł, który w minionych rozgrywkach zajął trzecie miejsce w lidze.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz