You are here: Home » Główne newsy » Raspadori i Tripaldelli nie znaleźli się w 23-osobowej kadrze U-21

Raspadori i Tripaldelli nie znaleźli się w 23-osobowej kadrze U-21

Raspadori i Tripaldelli nie znaleźli się w 23-osobowej kadrze U-21
Fot. zimbio.com

W czwartkowy wieczór reprezentacja Włoch U-21 mierzyła się w towarzyskim spotkaniu ze swoimi rówieśnikami ze Słowenii i wygrała 2:1. Bramki dla podopiecznych Paolo Nicolato strzelili debiutujący w tej kadrze pomocnicy Atalanty Bergamo Filippo Melegoni oraz Andrea Colpani.

Po meczu Azzurrini spędziła noc w Wenecji, a w piątkowe południe wrócili do treningów w CONI Center w Tirrenii przed wtorkowym meczem kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy ze Szwecją.

Tak jak wcześniej pisała włoska prasa Paolo Nicolato zredukował listę zawodników z 30 do 23. Azzurrini w grupie 1 plasują się obecnie na drugiej pozycji z 13 punktami po 5 meczach (4 wygrane i 1 remis bilans 15-0). Do liderującej Irlandii tracą 3 punkty.

Giacomo Raspadori i Alessandro Tripaldelli mimo, że rozegrali całe spotkanie to Paolo Nicolato zdecydował, że włączy ich do siedmiu skreślonych piłkarzy, a co za tym idzie odeśle ich do domu.

W kadrze na spotkanie ze Szwecją pozostali natomiast inni Neroverdi tj, Claud Adjapong, Marco Sala, Davide Frattesi i Gianluca Scamacca.

W sobotę i niedzielę piłkarze odbędą podwójny trening w Tirenii, a następnie w poniedziałek wyruszą do Kalmar.

Lista Powołanych:

Bramkarze: Marco Carnesecchi (Atalanta), Mattia Del Favero (Juventus), Alessandro Plizzari (Reggina);

Obrońcy: Claud Adjapong (Sassuolo), Davide Bettella (Atalanta), Nicolò Casale (Hellas Verona), Enrico Delprato (Atalanta), Matteo Gabbia (Milan), Luca Ranieri (Fiorentina), Marco Sala (Sassuolo), Marco Varnier (Pisa);

Pomocnicy: Marco Carraro (Atalanta), Andrea Colpani (Monza), Davide Frattesi (Sassuolo), Giulio Maggiore (Spezia), Youssef Maleh (Venezia), Filippo Melegoni (Atalanta), Niccolò Zanellato (Crotone);

Napastnicy: Patrick Cutrone (Fiorentina), Sebastiano Esposito (Inter), Andrea Pinamonti (Genoa), Gianluca Scamacca (Sassuolo), Riccardo Sottil (Fiorentina).

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz