You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo gromi Palermo 4:1 ! Matri show!

Sassuolo gromi Palermo 4:1 ! Matri show!

Sassuolo Calcio wygrało u siebie w meczu 20.kolejki Serie A z US Palermo 4:1 (2:1). Na listę strzelców po stronie gospodarzy wpisali się Alessandro Matri, który strzelił dwie bramki, Antonino Ragusa oraz Matteo Politano. Z kolei honorową bramkę dla gości zdobył Collin Quaison, który notabene otworzył wynik spotkania już w 8.minucie.

Znakomite zawody rozegrał również wracający do formy po kontuzji Domenico Berardi, który zaliczył dwie asysty. Najpierw podaniem obsłużył Matriego, a następnie asystował przy trafieniu Ragusy.

Dla Sassuolo są to pierwsze trzy punkty od 4 grudnia, kiedy to okazali się lepsi od Empoli (3:0). Palermo z kolei przerwało swoją dobrą passę (wygrana i remis w poprzednich dwóch kolejkach). Podopieczni Eusebio Di Francesco mimo wygranej pozostali na 16 pozycji w tabeli. Palermo nadal plasuje się na 18 miejscu i do siedemnastego Empoli traci już aż siedem punktów.