You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo i Torino wymienią się napastnikami?

Sassuolo i Torino wymienią się napastnikami?

Sassuolo i Torino wymienią się napastnikami
Fot. canalesassuolo.it

Jak donosi Tuttosport, Torino i Sassuolo mogą w zimowym okienku transferowym wymienić się napastnikami.

Według turyńskiej gazety włodarze popularnej Granaty chcą zaproponować Neroverdim wymianę na mocy której na MAPEI Stadium po ponad 5 latach wróciłby Simone Zaza, natomiast w drugą stronę powędrowałby pożądany przez Marco Giampaolo Gregoire Defrel.

29-letni napastnik Sassuolo dobrze zna się z Giampaolo z czasów gdy ten odpowiadał za wyniki Sampdorii Genoa. Dodatkowo były piłkarz m.in. Romy czy Parmy postrzegany jest jako o wiele lepszy partner w ataku dla Belottiego, niż Zaza, który z kolei nie ukrywa, że chętnie wróciłby do drużyny prowadzonej przez Roberto De Zerbiego.

Głosu w tej sprawie nie zabrał jeszcze Giovanni Carnevali, ale propozycja wymiany na pewno zostanie rozpatrzona w najbliższych dniach. Sassuolo nie ukrywa jednak, że niechętnie rozstałoby się z Defrelem, który w obecnym sezonie wystąpił w 10 meczach Serie A i strzelił w nich 2 bramki oraz zaliczył 1 asystę.

Zaza natomiast w obecnej kampanii wystąpił łącznie w 9 meczach Byków i podobnie jak Defrel zapisał na swoim koncie 2 trafienia.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz