You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo zainteresowane młodym obrońcą Interu

Sassuolo zainteresowane młodym obrońcą Interu

Sassuolo zainteresowane młodym obrońcą Interu

Fot. canalesassuolo.it

Jak donoszą włoskie media, U.S. Sassuolo Calcio bacznie obserwuje młodego piłkarza Interu Mediolan. Mowa tutaj o 19-letnim Federico Valiettim.

Młodzieżowy reprezentant Włoch jest wychowankiem Nerazzurich, a jego nominalną pozycją jest prawa obrona, jednak może również z powodzeniem grać jako środkowy defensor. Oprócz Neroverdich zainteresowanie Valiettim wyrażają takie kluby jak Cagliari, Bologna czy spadkowicz z Serie A, Benevento Calcio.

Zainteresowanie Carnevaliego, Valiettim nie jest niczym nowym, ponieważ już w styczniu włodarze The Black and Greens interesowali się piłkarzem, który mógł opuścić Mediolan na zasadzie transferu definitywnego z opcją odkupienia. Podobnie rzecz miała się z Lorenzo Pellegrinim, który został odkupiony przez Romę czy z Francesco Cassatą, co do którego takie prawo zapewnił sobie Juventus FC.

Valietti był w minionym sezonie podstawowym piłkarzem w formacji Stefano Vecchiego, który poprowadził Inter U-19 do wygrania Torneo Di Viareggio. Łącznie wystąpił w 27 meczach, w których strzelił 1 bramkę i zaliczył 3 asysty.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz