You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo zremisowało bezbramkowo z Sampdoria

Sassuolo zremisowało bezbramkowo z Sampdoria

W ramach 21.kolejki Serie A, Sampdoria Genoa bezbramkowo zremisowała z Sassuolo Calcio. Obie ekipy miały w tym meczu swoje szanse, ale w ich sytuacjach brakowało dokładności.

Popularni Blucerchiati podchodzili do tego spotkania z chęcią zmazania plamy jaką była wysoka porażka przed paroma dniami z Lazio 1:5 oraz z żądzą rewanżu za przegraną 4:1 w pierwszym meczu przeciwko Neroverdim.

Z kolei Czarno-Zieloni, którzy przed pierwszym gwizdkiem mieli tylko 3 punkty więcej od Sampy w minionej kolejce pokonali Torino 2:1.

Pierwszą okazję do strzelenia bramki mieli gospodarze, jednak Fabio Quagliarella nie uderzył czysto i piłka wylądowała w rękach Andrea Consigliego.

Od 25.minuty Sassuolo grało w 10. Czerwoną kartkę za faul na Manolo Gabbiadinim otrzymał bowiem Federico Peluso.

Mimo gry w przewadze Sampdorii nie udało się strzelić bramki i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0.

w 53.minucie Sassuolo mogło wyjść na prowadzenie za sprawą Jeremiego Bogi, jednak Iworyjczyk trafił w słupek.

W 57.minucie swoją szansę mieli gospodarze, jednak piłka po strzale Fabio Quagliarelliego minęła bramkę Consigliego.

Swoje okazje na strzelenie bramek mieli również Francesco Caputo, jednak górą w pojedynku z Ciccio okazał się Emil Audero oraz Karol Linetty, któremu na „raty” dał radę Consigli.

Ostatecznie spotkanie to zakończyło się podziałem punktów. Po 21.kolejkach Sassuolo plasuje się na 15.pozycji z 23 punktami. Z kolei Sampdoria jest na 16.miejscu z dorobkiem 20 oczek.

Sampdoria ? Sassuolo 0:0 (0:0)

Sampdoria: Audero ? Bereszyński (72.Vieira), Tonelli (72.Regini), Colley, Augello ? Thorsby, Ramirez (60.Caprari), Linetty, Ekdal ? Gabbiadini, Quagliarella

Sassuolo: Consigli ? Toljan, Romagna, Peluso, Kyriakopoulos ? Locatelli, Obiang ? Berardi (90.Djuricic), Traore (29.Rogerio), Boga ? Caputo (85.Muldur)

Żółte kartki: Ekdal, Colley, Bereszyński, Gabbiadini – Rogerio

Czerwona kartka: Peluso (25.min za faul)

Widzów: 19260

Sędzia główny: Marco Piccinini