You are here: Home » Główne newsy » Sensi: Ogromna radość. De Zerbi poradził mi bym się dobrze bawił

Sensi: Ogromna radość. De Zerbi poradził mi bym się dobrze bawił

Sensi: Ogromna radość. De Zerbi poradził mi bym się dobrze bawił

Fot. canalesassuolo.it

Stefano Sensi na łamach TuttoMercatoWeb wyznał, że nie ukrywa radości z faktu powołania do reprezentacji Włoch.

23-letni środkowy pomocnik stanie przed szansą debiutu w barwach Squadra Azzurra w towarzyskim spotkaniu ze Stanami Zjednoczonymi i Ligi Narodów z Portugalią.

Dla mnie jest to ogromna, nieopisana wręcz radość. Teraz, gdy tu jestem, chcę cieszyć się tą chwilą i dam z siebie wszystko, co będzie oczekiwał ode mnie trener. To wspaniała rzecz. To moje pierwsze powołanie i mam nadzieję, że będzie wiele innych.

Klubowy kolega Domenico Berardiego, który również został powołany do reprezentacji Włoch odniósł się również do Ligi Narodów, Roberto De Zerbiego i wspomnianego Berardiego.

Pierwszym celem jest zakończenie fazy grupowej Ligi Narodów. Jestem przekonany, że uda się wygrać z Portugalią. CR7? Ronaldo to Ronaldo. Brak go w drużynie to duży problem. Myślimy tylko o sobie. Nasza reprezentacja chce się odrodzić i naprawdę możemy Portugalii napsuć krwi.

Domenico jest zdeterminowanym chłopakiem i wie, czego chce. Ma za sobą trudny rok, ale teraz ma się dobrze i chce także odegrać dużą rolę w drużynie narodowej. De Zerbi? Poradził mi, bym się dobrze bawił, ponieważ drużyna narodowa jest dla każdego piłkarza wielką szansą i celem – dodał na zakończenie Sensi.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz