You are here: Home » Główne newsy » Inter Mediolan wygrywa z Sassuolo Calcio

Inter Mediolan wygrywa z Sassuolo Calcio

W pierwszym niedzielnym meczu 8.kolejki Serie A, U.S. Sassuolo Calcio przegrało na własnym stadionie z Interem Mediolan 3:4.

Obie drużyny podchodziły do tego spotkania po dwóch porażkach z rzędu, biorąc pod uwagę grę na wszystkich frontach. Neroverdi w ostatnich seriach gier przegrali z Parmą i Atalantą Bergamo.

Z kolei Nerazzurri ostatnie dwa mecze przegrali odpowiednio z FC Barceloną w Lidze Mistrzów i w Serie A z Juventusem.

Patrząc na ostatnie spotkania górą okazywali się piłkarze Sassuolo, którzy cztery razy wygrywali, raz zremisowali i raz przegrali.

W niedzielne spotkanie lepiej weszli jednak podopieczni Antonio Conte, ponieważ już w drugiej minucie bramkę strzelił Lautaro Martinez.

W 16.minucie Sassuolo doprowadziło do remisu, a do siatki rywali trafił Domenico Berardi.

Końcowe minuty pierwszej połowy należały jednak do gości. W 38.minucie bowiem bramkę na 2:1 zdobył Lukaku, któremu asystował De Vrij.

Tuż przed przerwą było już 3:1 dla Interu. Drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył bowiem Romelu Lukaku, który pewnie wykorzystał rzut karny.

W 71.minucie goście podwyższyli prowadzenie na 4:1. Tym razem bramkę z jedenastu metrów zdobył Lautaro Martinez. Kilkadziesiąt sekund później było już 2:4, a na listę strzelców wpisał się Filip Djuricić.

W 82.minucie Sassuolo strzeliło kontaktową bramkę. Tym razem Handanovicia pewnym strzałem pokonał Jeremie Boga.

Ostatecznie Inter Mediolan wywiózł 3 punkty z MAPEI Stadium, a podopieczni Roberto De Zerbiego zaliczyli 5 porażkę w sezonie.

Sassuolo – Inter 3:4 (1:3)

Bramki: Domenico Berardi 16′, Filip Djuricić 74′, Jeremie Boga 82′, – Lautaro Martinez 2′ 71′ (k), Romelu Lukaku 38′, 45′(k),

Żółte kartki: Obiang, Duncan, Magnanelli, Berardi – de Vrij, Lazaro, Bastoni

Sassuolo: Consigli – Muldur (Toljan 77′), Marlon, Peluso, Tripaldelli – Duncan, Magnanelli, Obiang (Boga 52′) – Berardi, Traore (Djuricić 66′), Caputo

Inter Mediolan: Handanović – Skriniar, de Vrij, Bastoni – Candreva (Lazaro 73′), Gagliardini, Brozović, Barella, Biraghi – Lukaku (Vecino 90′), Martinez (Politano 72′)