You are here: Home » Główne newsy » 8 Neroverdich powołanych do seniorskich reprezentacji

8 Neroverdich powołanych do seniorskich reprezentacji

8 Neroverdich powołanych do seniorskich reprezentacji
Fot. uefa.com

8 piłkarzy Sassuolo Calcio zostało powołanych przez swoich selekcjonerów do seniorskich reprezentacji na najbliższe mecze towarzyskie oraz Ligi Narodów.

Swoje debiuty w narodowych barwach mogą zaliczyć m.in. Francesco Caputo, który po znakomitym sezonie (21 bramek w Serie A) w wieku 33 lat doczekał się pierwszego powołania do reprezentacji Włoch. Oprócz popularnego Ciccio w kadrze znalazło się miejsce dla Manuela Locatellego.

Reprezentacja Włoch prowadzona przez Roberto Manciniego zmierzy się 4 września z Bośnią i Hercegowiną, natomiast trzy dni później podejmie Holandię. Oba spotkania zostaną rozegrane w ramach Ligi Narodów.

Fot. facebook.com/NazionaleCalcio/

30-letni środkowy obrońca Vlad Chiriches został powołany do reprezentacji Rumunii na spotkania z Irlandią Północną, które zostanie rozegrane 4 września oraz na zaplanowane na 7 września spotkanie z Austrią.

Fot. Clive Mason/Getty Images Europe

Kolejnym powołanym piłkarzem jest Lukas Haraslin. Skrzydłowy Sassuolo Calcio otrzymał powołanie do reprezentacji Słowacji na mecze z Czechami (4 września w Bratysławie) oraz z Izraelem (7 września w Netanji). Oba mecze są rozgrywane w ramach Ligi Narodów.

Fot. facebook.com/sfzofficial

Swoje powołania otrzymali również Mert Muldur oraz nowy piłkarz Neroverdich Kaan Ayhan. Dwaj tureccy obrońcy zostali wezwani na kadrę na mecze Ligi Narodów przeciwko Węgrom (3 września w Sivas) i Serbii (6 września w Belgradzie)

Fot. hurriyet.com.tr
Fot. allfootballapp.com

Innym piłkarzem Sassuolo powołanym do kadry jest Filip Djuricic. 28-letniemu ofensywnemu pomocnikowi najpierw przyjdzie się zmierzyć z w/w Turcją i kolegami Mertem Muldurem i Kaanem Ayhanem, a następnie 3 września z Rosją.

Przed debiutem w dorosłej reprezentacji stanie Georgios Kyriakopoulos. 24-letni lewy obrońca Sassuolo otrzymał powołanie na dwa mecze Ligi Narodów, w których to Grecy zmierzą się 3 września w Lubjanie ze Słowenią, a 6 września w Prisztinie z Kosowem.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz