You are here: Home » Główne newsy » Alessandro Matri rozwiązał umowę z Sassuolo i trenuje z AC Monzą

Alessandro Matri rozwiązał umowę z Sassuolo i trenuje z AC Monzą

Alessandro Matri rozwiązał umowę z Sassuolo i trenuje z AC Monzą
Fot: sassuolocalcionews.it

Alessandro Matri nie jest już piłkarzem Sassuolo Calcio. 35-letni napastnik rozwiązał swoją umowę z ekipą Neroverdich – poinformował włoski klub za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej.

Matri trafił do ekipy z MAPEI Stadium latem 2016 roku z Milanu. Rundę jesienną były 7-krotny reprezentant Włoch spędził na wypożyczeniu w Brescii Calcio, jednak w barwach beniaminka nie mógł liczyć na regularną grę, ponieważ rozegrał zaledwie 8 spotkań, a na murawie spędził tylko 82 minuty.

W związku z tym faktem Matri wrócił przedwcześnie z wypożyczenia do Sassuolo Calcio i postanowił rozwiązać swoją umowę z Czarno-Zielonymi, która wygasała 30 czerwca bieżącego roku.

Usługami Matriego zainteresowana była Pescara, jednak były napastnik m.in. Juventusu czy wspomnianego Milanu odrzucił jej ofertę w oczekiwaniu na zainteresowanie lepszych ekip.

Jak donosi Gianluca Di Marzio, Matri rozpoczął treningi z liderem Serie C-A AC Monzą, której to trenerem jest dobrze znany samemu piłkarzowi Cristian Brocchi, a właścicielem klubu jest Silvio Berlusconi.

W barwach Sassuolo Matri rozegrał łącznie 82 spotkania, w których strzelił 14 bramek.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz