You are here: Home » Główne newsy » Arsenal nie poddaje się w walce o Locatellego

Arsenal nie poddaje się w walce o Locatellego

Arsenal nie poddaje się w walce o Locatellego
Fot. Alessandro Sabattini/Getty Images

Jak donosi Gazzetta dello Sport, Arsenal wciąż nie poddaje się walce o Manuela Locatellego. Pomocnik Sassuolo Calcio jest uważany za jeden z głównych celów transferowych Mikela Artety, który poszukuje klasowych piłkarzy do wzmocnienia swojego składu.

Włoskie media twierdzą, że Kanonierzy są gotowi złożyć Sassuolo ofertę wynoszącą 40 milionów euro, czyli dokładnie tyle ile oczekują za swojego piłkarza włodarze Neroverdich.

Dotychczas uznawany za faworyta w pozyskaniu reprezentanta Włoch, Juventus nie jest za bardzo w stanie dorównać tej propozycji angielskiego klubu. Bianconeri co prawda są gotowi osiągnać pułap około 40 milionów euro, ale z odroczonym terminem płatności tj, w ratach.

Mimo tego faktu to Locatellemu jest bliżej do przenosin do Juventusu niż Arsenalu, gdyż sam piłkarz wyznał, że chciałby przenieść się do Starej Damy i to może wpłynąć na finał tej transferowej sagi z udziałem wychowanka Milanu.

Locatelli w minionym sezonie wystąpił w 34 meczach Sassuolo i strzelił w nich 4 bramki oraz zaliczył 3 asysty. Z kolei na trwającym wciąż dla Włochów Euro zagrał w 3 meczach i zaliczył w nich 2 trafienia, oba w wygranym 3:0 meczu ze Szwajcarią.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz