You are here: Home » Główne newsy » Babacar na celowniku kilku klubów

Babacar na celowniku kilku klubów

Babacar na celowniku kilku klubów
Fot. Massimo Paolone/LaPresse

Jak donoszą włoskie media Khouma Babacar może latem opuścić U.S. Sassuolo Calcio.

26-letni napastnik rozczarował włodarzy Neroverdich w minionym sezonie, a Ci potwierdzili, że ten może odejść w trwającym okienku z MAPEI Stadium.

Dodatkowym faktem przemawiającym za odejściem 3-krotnego reprezentanta Senegalu jest to, że do Czarno-Zielonych dołączyć ma Francesco Caputo, a dodatkowo sternicy ekipy z regionu Emillia-Romania starają się o pozyskanie Roberto Inglese, który w minionych rozgrywkach bronił barw Parmy na zasadzie wypożyczenia z SSC Napoli.

Według najnowszych doniesień Corriere dello Sport, Babacar znajduje się na celowniku takich klubów jak SPAL, gdzie mógłby trafić w ramach wymiany za Mohameda Faresa, CD Leganes, Crystal Palace, czy Fiorentiny, której jest wychowankiem.

Przed kilkoma dniami ofertę kupna czarnoskórego snajpera przedstawiło Dynamo Moskwa, jednak Sassuolo postanowiło ją odrzucić.

Babacar w minionym sezonie strzelił 7 bramek i zaliczył 2 asysty w 29 meczach Serie A. Jego umowa z Sassuolo Calcio obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku, a zdaniem portalu transfermarkt.de jego wartość rynkowa to 8 milionów euro.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz