You are here: Home » Główne newsy » Balotelli zastąpi Boatenga w Sassuolo?

Balotelli zastąpi Boatenga w Sassuolo?

Balotelli zastąpi Boatenga w Sassuolo
Fot. as.com

 

Jak donosi znany włoski dziennikarz sportowy Gianluca Di Marzio, U.S. Sassuolo Calcio rozpoczęło poszukiwania nowego napastnika w związku z odejściem Kevina-Prince’a Boatenga do FC Barcelony.

Według Di Marzio, jednym z kandydatów do zastąpienia 15-krotnego reprezentanta Ghany jest napastnik OGC Nicei Mario Balotelii, który jest blisko zawarcia porozumienia z innym francuskim klubem, Olympique Marsylia.

Sky Sport Italia poinformowała, że włodarze Nicei skontaktowali się z przedstawicielami U.S. Sassuolo i zaoferowali im swojego napastnika.

Umowa 36-krotnego reprezentanta Włoch z ekipą z Lazurowego Wybrzeża wygasa z końcem obecnego sezonu. W trwających rozgrywkach wystąpił zaledwie w 10 meczach Ligue 1 i zaliczył w nich 1 asystę. Ostatnio Balotelli wpadł w konflikt ze szkoleniowcem Patrickiem Vieirą stąd coraz więcej plotek o jego odejściu z Nicei.

Inną alternatywą dla Sassuolo jest napastnik Sampdorii Genoa, Gianluca Caprari, jednak zdaniem Di Marzio jego transfer w zimowym okienku będzie bardzo ciężki do zrealizowania.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz