You are here: Home » Główne newsy » Benevento Calcio Vs U.S. Sassuolo Calcio

Benevento Calcio Vs U.S. Sassuolo Calcio

Benevento Calcio Vs U.S. Sassuolo Calcio

Fot. prediksiskor.co.id

Po przerwie na baraże Mistrzostw Świata 2018 roku wracamy do ligowej rzeczywistości Serie A. Rzeczywistości, która nie ma kolorowych barw dla U.S. Sassuolo jak i Benevento Calcio. Dla obu ekip jest ona raczej w szarych barwach, ale..

Ale jutro wszystko może ulec zmianie. W niedzielne popołudnie Benevento Calcio podejmie bowiem na Stadio Ciro Vigorito U.S. Sassuolo Calcio. Benevento nie sprzyja szczęście beniaminka, Benevento to jedyny zespół, który nie tylko nie zaznał smaku wygranej, ale to także zespół, który nie zasmakował zdobycia chociażby punktu!. W ostatniej serii gier podopieczni Roberto De Zerbiego mimo prowadzenia 0:1 ulegli Juventusowi 1:2.

Z kolei w Sassuolo sytuacja nie wygląda wcale lepiej. Co prawda Neroverdi plasują się tuż nad strefą spadkową, ale przegrali trzy ostatnie ligowe starcia, a w ostatnim górą okazał się AC Milan, który pewnie wygrał 0:2.

Dla obu klubów będzie to pierwszy mecz w historii na tym szczeblu rozgrywek.

Do niedzielnej potyczki De Zerbi nie będzie mógł wystawić jedynie Pietro Iemmello, który notabene gra w Benevento na zasadzie wypożyczenia z Sassuolo. Na podobnej zasadzie obecny sezon w drużynie Czarownic rozgrywa awizowany do wyjściowego składu Luca Antei. Z kolei byłym piłkarzem ekipy z MAPEI Stadium jest Ghanijczyk Raman Chibsah.

Z kolei Bucchi nie będzie mógł puścić w bój Cristiana Dell’Orco, Davide Frattesiego, Timo Letscherta oraz Alfreda Duncana. Z milszych rzeczy – do składu po kontuzji wrócili Edoardo Goldaniga, Claud Adjapong oraz zawodzący w tym sezonie Domenico Berardi.

19.10, godz. 15:00, Stadio Ciro Vigorito

BENEVENTO CALCIO – US SASSUOLO

Przewidywane składy:

Benevento: Brignoli – Venuti, Antei, Costa, Di Chiara – Viola, Cataldi, Chibsah – Ciciretti, Arementeros, D’Alessandro

Sassuolo: Cosnigli – Peluso, Acerbi, Cannavaro, Gazzola – Missiroli, Magnanelli, Sensi – Ragusa, Falcinelli, Politano

Sędzia główny: Paolo Silvio Mazzoleni

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz