You are here: Home » Główne newsy » Berardi gotowy na odejście z Sassuolo

Berardi gotowy na odejście z Sassuolo

Berardi gotowy na odejście z Sassuolo
Fot. imagephotoagency.it

Domenico Berardi wyznał w rozmowie z La Gazzetta dello Sport, że jest gotowy na odejście z Sassuolo Calcio i w letnim okienku transferowym rozważy poważnie wszystkie ciekawe oferty, które napłyną do Neroverdich.

– Wcześniej nie byłem gotowy na zmianę barw klubowych, dlatego chciałem zostać w Sassuolo. W każdym razie daleki jestem od stwierdzenia, że zmarnowałem czas – powiedział 24-letni prawoskrzydłowy

– Teraz sytuacja uległa już zmianie i myślę, że jestem gotowy na zmiany w swoim życiu. Wydaje mi się, że jestem lepszym piłkarzem, mającym więcej doświadczenia – dodał 5-krotny reprezentant Włoch.

– Moim pierwszym celem było spokojne ukończeniu procesu dojrzewania jako piłkarz. Czuję, że to udało mi się w Sassuolo. Co prawda trudno byłoby mi zmienić klub, ale nie przeraża mnie już ta wizja, jak to miało miejsc wcześnie – kontynuował.

Berardi w ostatnich okienkach transferowych łączony był z wieloma klubami na czele z AS Romą, AC Milanem czy Interem Mediolan. On sam nie ukrywa, że jest wielkim fanem Nerazzurich, jednak jeśli napłynęła by oferta z klubu z niebiesko-czarnej strony Mediolanu nie miała by ona wpływu na podjęcie decyzji o dalszej karierze.

– Gdyby trafiła do mnie oferta z Mediolanu, czy z innego klubu taka samo bym je analizował. Jeśli uznam, że dana propozycja będzie dla mnie korzystna, to z niej skorzystam – dodał na zakończenie.

W obecnym sezonie Berardi wystąpił łącznie w 35 spotkaniach, w których strzelił 9 bramek i zaliczył 5 asyst.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz