You are here: Home » Główne newsy » Berardi i Falcinelli przedłużyli kontrakty z Sassuolo

Berardi i Falcinelli przedłużyli kontrakty z Sassuolo

Berardi i Falcinelli przedłużyli kontrakty z Sassuolo

Fot. Fantamagazine.com

Domenico Berardi i Diego Falcinelli przedłużyli swoje kontrakty z Sassuolo Calcio. Włoski klub poinformował o tym za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej.

Zarówno Domenico Berardi, jak i Diego Falcinelli na dłużej zostaną w Sassuolo. Obaj piłkarze przedłużyli swoje kontrakty z klubem z MAPEI Stadium, które będą obowiązywały do 30 czerwca 2022 roku.

Domenico Berardi jest wychowankiem „Neroverdich”, a w trwających obecnie rozgrywkach rozegrał 2 spotkania, wszystkie w pełnym wymiarze czasowym i strzelił 1 bramkę w Pucharze Włoch przeciwko Spezii. W sumie dla Sassuolo mimo młodego wieku wystąpił już w 161 meczach, notując w nich 60 trafień i zaliczając 43 asysty.

Z kolei Diego Falcinelli jest piłkarzem Sassuolo od 2009 roku z roczna przerwą na grę w Foligno. Przez ten czas 26-letni napastnik zaliczył wiele wypożyczeń, w tym m.in. w minionym roku do Crotone, dla którego strzelił 13 bramek w sezonie. W bieżącym wszystko wskazuje na to, że będzie nr.1 w układance Cristiana Brocchiego i podobnie jak Berardi rozegrał 2 spotkania opuszczając w nich zaledwie 11 minut.

Kilka dni temu swój kontrakt również do 2022 roku przedłużył inny ważny gracz Sassuolo Matteo Politano.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz