You are here: Home » Główne newsy » Berardi wyceniony na około 30 milionów euro

Berardi wyceniony na około 30 milionów euro

Berardi wyceniony na około 30 milionów euro

Fot. sassuolocalcionews.it

Dyrektor wykonawczy U.S. Sassuolo Calcio, Giovanni Carnevali wyznał w rozmowie z Corriere dello Sport, że włoski klub jest gotowy wysłuchać ofert za Domenico Berardiego.

23-letni prawoskrzydłowy od dłuższego czasu łączony jest z opuszczeniem Neroverdich, a ostatecznie do transferu może dojść w trakcie najbliższego okienka transferowego. Włodarze Czarno-Zielonych są gotowi sprzedać jedną ze swoich gwiazd, jednak by do tego doszło na stole musi pojawić się odpowiednia oferta.

Carnevali potwierdził również, że jest jeden klub zainteresowany pozyskaniem 1-krotnego reprezentanta Włoch.

Roma prawdopodobnie rozmawiała z przedstawicielami Berardiego, ale my nigdy niczego nie otrzymaliśmy. Rozmawialiśmy z nimi wcześniej i przekazaliśmy nasze oczekiwania – przyznał Carnevali na łamach Corriere dello Sport.

Nie wykazujemy szczególnej chęci jego sprzedaży, ponieważ oddaliśmy już Politano. Ale kiedy pojawi się oferta, będziemy musieli ją rozważyć. Jeśli jednak za Politano otrzymaliśmy 28 milionów euro, Berardi nie jest tańszy, również kosztuje około 30 milionów. Ktokolwiek może wydać takie pieniądze, może się zgłosić. Na ten moment wymiana zawodników nas nie interesuje. Dokonaliśmy kilku inwestycji w młodych graczy, więc nie potrzebujemy kolejnych.

Jeśli Berardi będzie chciał odejść, postaramy się go uszczęśliwić, ale muszą nadarzyć się ku temu warunki. Mamy już połowę lipca. Z całym szacunkiem dla innych klubów, ale gdyby ktoś chciał złożyć ofertę, musi być ona poważna, interesująca pod względem finansowym i musi przyjść w ciągu najbliższych kilku dni. Nie musimy go sprzedawać, mamy nadzieję, że zostanie, ale zobaczymy.

Miniony sezon był dla Berardiego jednym z najgorszych w ostatnich latach. W 33 meczach strzelił bowiem tylko 5 bramek i zaliczył 2 asysty. Warty dodania jest fakt, że zmarnował również w minionej kampanii 2 jedenastki.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz