You are here: Home » Główne newsy » Berardi zmieni klub, ale nie na Juventus?

Berardi zmieni klub, ale nie na Juventus?

Berardi zmieni klub, ale nie na Juventus?

Fot. foxsports.com

Jak donoszą włoskie media Domenico Berardi po obecnym sezonie wcale nie musi przenieść się do Juventusu.

22-letni napastnik „Neroverdich” od dawna łączony jest z przenosinami do aktualnego mistrza Włoch. Popularna „Stara Dama” miała wraz z Sassuolo prawo współwłasności młodzieżowego reprezentanta „Squadra Azzurra”, jednak gdy zostało ono zniesione zdecydowała się odsprzedać go za 10 milionów euro, jednocześnie zachowując sobie prawo odkupienia go za kwotę 25 milionów euro.

Według prasy z Półwyspu Apenińskiego oprócz Juve, który ma rzekomo słownie uzgodnione warunku transferu, zainteresowanie Berardim wyrażają inne włoskie ekipy na czele z Interem Mediolan.

– Wiele czołowych klubów chce Domenico. To nieprawda, że powiedział „nie” Juventusowi. On po prostu chciał zostać z nami. Wcale nie musi dołączyć do mistrza kraju, bo nie zamykamy drzwi dla nikogo. Także dla Interu, który ostatnio mocno się poprawił – powiedział dyrektor generalny Sassuolo, Giovanni Carnevali.

W trwającym sezonie Berardi zagrał łącznie w 6 meczach, w których strzelił 7 bramek i zaliczył 1 asystę. Obecnie leczy on kontuzję kolana, której nabawił się w spotkaniu 2.kolejki Serie A z Pescara.

 

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz