You are here: Home » Główne newsy » Brignola i Di Francesco następcami Berardiego i Politano?

Brignola i Di Francesco następcami Berardiego i Politano?

Brignola i Di Francesco następcami Berardiego i Politano

Fot. sassuolocalcionews.it

Zbliżające się póki co małymi krokami letnie okienko transferowe będzie kolejnym w którym to Domenico Berardi i Matteo Politano będą łączeni z opuszczeniem Sassuolo Calcio.

Od dłuższego czasu włodarze Neroverdich sondują rynek w poszukiwaniu piłkarzy, którzy nie tylko zajmą ich miejsce w wyjściowej jedenastce, ale również będą gwarancja tylu bramek co Berardi i Politano.

Jednym z piłkarzy, którzy mogą w tym wypadku tylko wypełnić lukę po jednym z w/w piłkarzy jest Enrico Brignola, który może powędrować za Roberto De Zerbim, który lada dzień ma zostać nowym trenerem Sassuolo, a w minionym sezonie odpowiadał za wyniki Benevento i trenował 18-letniego skrzydłowego.

Jak donosi Il Resto del Carlino, Brignola ma kosztować Sassuolo około 15 milionów euro, a to wszystko za sprawą sporej konkurencji wśród klubów zainteresowanych jego pozyskaniem.

Drugim piłkarzem, który mógłby trafić na MAPEI Stadium jest Di Francesco! A dokładnie Federico Di Francesco, 23-letni syn naszego byłego trenera Eusebio, a obecnie piłkarz Bolonii. Za jego kartę Sassuolo musiałoby zapłacić od 10 do 12 milionów euro.

Brignola w minionym sezonie strzelił 3 bramki i zaliczył 2 asysty w 18 meczach Benevento. Z kolei Di Francesco zanotował 1 trafienie i 3 kończące podania w 24 ligowych potyczkach Bolonii.

Jednym z klubów, które będą musieli pokonać Czarno-Zieloni w walce o zakontraktowanie tych piłkarzy jest Atalanta Bergamo.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz