You are here: Home » Główne newsy » Cagliari również zainteresowane Ivanildo Fernandesem

Cagliari również zainteresowane Ivanildo Fernandesem

Cagliari również zainteresowane Ivanildo Fernandesem
Fot. record.pt

Jak donoszą włoskie media, Cagliari Calcio włączyło się do rywalizacji o pozyskanie Ivanildo Fernandesa ze Sportingu Lizbona.

Włodarze Neroverdich sondują rynek w poszukiwaniu nowego środkowego obrońcy i jednym z kandydatów do zastąpienia Marlona Santosa, który odszedł do Szachtara Donieck jest wspomniany 25-letni defensor portugalskiego klubu.

Były młodzieżowy reprezentant Portugalii łączony jest z Sassuolo od dobrych kilku tygodni, jednak włodarze Neroverdich nie poczynili póki co żadnych konkretnych kroków ku jego pozyskaniu.

Fakt ten chce wykorzystać Cagliari, które może pokrzyżować szyki Sassuolo i wyłożyć na stół oczekiwane 2-3 miliony euro by sprowadzić do siebie byłego zawodnika m.in. Trabzonsporu, Rizesporu, a przez ostatnie pół roku Almerii, dla której uzbierał łącznie 17 występów.

Swego czasu włoskie media informowały, że za mającego korzenie rodem z Republiki Zielonego Przylądka piłkarza Sassuolo chciało zaoferować 2 miliony euro plus odpowiedni procent od przyszłej jego sprzedaży.

Umowa Ivanildo ze Sportingiem wygasa z końcem czerwca 2022 roku, a więc najbliższe okienko transferowe będzie ostatnim dla włodarzy klubu ze Estádio José Alvalade XXI by zarobić na swoim piłkarzu.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz