You are here: Home » Główne newsy » Chelsea nie odkupi Bogi, ale liczy na zysk z jego sprzedaży

Chelsea nie odkupi Bogi, ale liczy na zysk z jego sprzedaży

Chelsea nie odkupi Bogi, ale liczy na zysk z jego sprzedaży

Fot. sassuolocalcio.it

Chelsea F.C. poinformowała, że nie zamierza skorzystać z opcji odkupienia Jeremiego Bogi z U.S. Sassuolo Calcio – poinformował Fabrizio Romano.

Popularni The Blues mogli odkupić 23-letniego skrzydłowego Neroverdich do 30 czerwca 2020 roku za umówione wcześniej 15 milionów euro. Jak się okazuje włodarze angielskiego klubu nie zamierzają skorzystać z tej przysługi, ale nie chcą też aby przed nosem przeleciał im potencjalny zysk z jego sprzedaży przez włoską ekipę.

Stąd pomiędzy dwoma klubami trwają negocjacje odnośnie umowy dotyczącej procentowego zysku od ewentualnej sprzedaży Iworyjczyka, w zamian za rezygnację z klauzuli odkupu za 13 milionów funtów.

Boga, który jest jednym z najlepszych skrzydłowych Serie A w sezonie 2019/2020 od dłuższego czasu znajduje się na celowniku SSC Napoli, a ostatnio do walki o jego podpis pod kontraktem włączył się AC Milan.

W zawieszonym przez pandemię koronawirusa sezonie 1-krotny reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej strzelił 8 bramek i zaliczył 4 asysty w 24 meczach Serie A.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz