You are here: Home » Główne newsy » Chievo spróbuje pozyskać Khoumę Babacara

Chievo spróbuje pozyskać Khoumę Babacara

Chievo spróbuje pozyskać Khoumę Babacara

Fot. quotidiano.net

Jak donoszą włoskie media, Chievo Verona spróbuje latem pozyskać z U.S. Sassuolo, Khoumę Babacara.

25-letni senegalski napastnik znalazł się na liście życzeń popularnych Latających Osłów, którzy poszukują snajpera, który wypełni lukę po tym jak z końcem czerwca wróci do Napoli najlepszy strzelec klubu, Roberto Inglese.

Babacar, który formalnie nadal jest piłkarzem Fiorentiny, wkrótce powinien zostać oficjalnie wykupiony przez Neroverdich za 9 milionów euro. Jak dotąd 3-krotny reprezentant Senegalu w żaden sposób nie spełnił pokładanych w nim nadziei. W 13 ligowych meczach strzelił bowiem 2 bramki i zaliczył 2 asysty.

Możliwe zatem, że w razie dobrej oferty, Babacar opuści klub i przeniesie się do zespołu, który pozwoli mu odżyć i powrócić do formy prezentowanej w barwach Fiorentiny.

Alternatywą dla Chievo Verona jest inny piłkarz Sassuolo Calcio, Diego Falcinelii, który ostatnie pół roku spędził w popularnej Violi (trafił tam przy wymianie za Babacara). W drużynie popularnych Gigliatich, Falcinelli rozegrał 12 spotkań, w których zaliczył zaledwie 1 asystę. Trzeba jednak przyznać, że nie był on pierwszym wyborem Stefano Piolego, który wyżej cenił chociażby Giovanniego Simeone.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz