You are here: Home » Główne newsy » Chiriches i Sernicola piłkarzami US Cremonese

Chiriches i Sernicola piłkarzami US Cremonese

Chiriches i Sernicola piłkarzami US Cremonese
Fot. sassuolocalcio.it

Vlad Chiriches i Leonardo Sernicola zostali zawodnikami USC Cremonese. Obaj dołączyli do beniaminka z Serie A z Sassuolo Calcio.

Chiriches związał się z nowym klubem umową do 30 czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia jej o kolejne 12 miesięcy. Z kolei długości trwania kontraktu Sernicoli nie podano do informacji.

75-krotny reprezentant i zarazem kapitan Rumunii bronił barw Neroverdich od września 2019 roku i przez ten czas rozegrał 62 spotkania, w których strzelił 2 bramki i zaliczył 1 asystę.

Sernicola natomiast związany był z ekipą z MAPEI Stadium od lipca 2018 roku. Ze względu na serię wypożyczeń w koszulce Czarno-Zielonej rozegrał zaledwie 1 spotkanie.

W minionym sezonie były młodzieżowy reprezentant Włoch przebywał na wypożyczeniu w..Cremonese, gdzie był podstawowym piłkarzem. W barwach popularnych Grigiorossich rozegrał 33 ligowe mecze, w których zaliczył 1 asystę. Bardzo dobra postawa sprawiła, że sternicy klubu ze Stadio Giovanni Zini postanowili pozyskać go na zasadzie transferu definitywnego.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz