You are here: Home » Główne newsy » Defrel jednak odejdzie? Znamy potencjalnych następców

Defrel jednak odejdzie? Znamy potencjalnych następców

Defrel jednak odejdzie? Znamy potencjalnych następców

Fot. mercato365.com

Jak donoszą włoskie media jeśli transfer Gregoire’a Defrela do Romy dojdzie do skutku, to włodarze „Neroverdich” będą chcieli ściągnąć na MAPEI Stadium Alberto Paloschiego z Atalanty Bergamo lub Iliję Nestorowskiego z Palermo.

Według dziennikarzy z Półwyspu Apenińskiego decydenci AS Romy doszli do porozumienia w sprawie wypożyczenia francuskiego napastnika z obowiązkiem jego wykupu za kwotę około 20 milionów euro. Do przenosin przekonani już byli sam piłkarz oraz dyrektor sportowy klubu, Guido Angelozzi. Ostatecznie transfer zablokował prezydent klubu, Giorgio Squinzi, który nie chce pozbywać się Defrela w styczniowym okienku tranferowym.

Gdyby jednak doszło do przenosin Defrela do Romy, to jednym z kandydatów do jego zastąpienia jest piłkarz Atalanty, Alberto Paloschi. 27-letni napastnik wrócił do Włoch 1 lipca zeszłego roku po nieudanej przygodzie ze Swansea i w drużynie z Bergamo jest tylko rezerwowym. W obecnym sezonie zagrał w 8 ligowych meczach, jednak na murawie spędził zaledwie 384 minuty.

O wiele lepiej natomiast wygląda sytuacja Iliji Nestorowskiego. 26-letni Macedończyk jest najlepszym strzelcem klubu z Sycylii. W 21 meczach Serie A 11-krotny reprezentant kraju strzelił 7 bramek oraz zaliczył 3 asysty.

Za obu piłkarzy Sassuolo musiałoby zapłacić około 5 milionów euro.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz