You are here: Home » Główne newsy » Defrel prowadzi do wygranej nad Udinese

Defrel prowadzi do wygranej nad Udinese

Sassuolo Calcio wygrało na wyjeździe z Udinese 2:1 w jednym z niedzielnych meczów 25.kolejki Serie A.

Pierwszego gola w spotkaniu zdobyli już w 7 minucie gospodarze. Swoją piątą bramkę w obecnym sezonie zdobył młodzieżowy reprezentant Francji, Seko Fofana, który pokonał Consigliego strzałem z woleja z około 18 metrów. Sassuolo zdołało wyrównać dopiero w drugiej połowie. W 71. minucie Gregoire Defrel otrzymał podanie od Lorenzo Pellegriniego i pewnym strzałem z pierwszej piłki pokonał Karnezisa.

Wynik na 1:2 ustalił w 79 minucie ponownie Defrel, którego tym razem pewnie obsłużył Domenico Berardi. Francuski snajper zaskoczył strzałem greckiego golkipera gospodarzy i jak się później okazało dał komplet punktów ekipie z MAPEI Stadium.

Po drugiej porażce z rzędu Udinese zajmuje trzynaste miejsce w tabeli. Sassuolo z kolei awansowało na 12 pozycję.

Udinese Calcio ? Sassuolo Calcio 1:2 (1:0)

Bramki: Seko Fofana 7?, ? Gregoire Defrel 70?, 79?,

Udinese: Karnezis, Widmer, Danilo, Felipe, Samir, Fofana, Agyemang-Badu (84? Matos), Hallfredsson (82? Kums), De Paul, Zapata (60? Perica), Thereau

Sassuolo: Consigli, Dell?Orco, Peluso, Acerbi, Gazzola, Duncan (66? Defrel), Aquilani, Pellegrini, Politano, Matri (83? Missiroli), Berardi (89? Ricci)

Żółte kartki: Hallfredsson, Danilo, De Paul ? Aquilani, Peluso

Sędzia: Paolo Tagliavento