You are here: Home » Główne newsy » Dell’Orco i Peluso odejdą z Sassuolo?

Dell’Orco i Peluso odejdą z Sassuolo?

Dell'Orco i Peluso odejdą z Sassuolo?
Fot. Getty

Jak donoszą włoskie media w zimowym okienku transferowym z Sassuolo Calcio mogą pożegnać się dwaj obrońcy, a mianowicie Cristian Dell’Orco i Federico Peluso.

Zarówno jeden jak i drugi od dłuższego czasu łączeni są z opuszczeniem Neroverdich. O doświadczonego Peluso latem zabiegało chociażby Chievo, które miało przygotowaną dla niego 3-letnią umowę. Z kolei Dell’Orco był na celowniku m.in. Empoli oraz klubów z Serie B.

W obecnym sezonie Dell’Orco jak i Peluso nie mogą liczyć na regularną grę. 24-letni wychowanek Parmy wystąpił zaledwie w 4 meczach (198 minut) i zaliczył 1 asystę. Z kolei starszy od niego o 10 lat były 3-krotny reprezentant Włoch rozegrał łącznie 3 spotkania z tego jedno w Primaverze.

Według włoskiej prasy Dell’Orco znalazł się na celowniku Chievo Verony, a także wspomnianego Empoli, które prowadzone jest przez Beppe Iachiniego, tego samego, który w minionych rozgrywkach nie bał się stawiać na byłego zawodnika m.in. Novary.

Z kolei Peluso znajduje się na celowniku Cagliari Calcio. Włodarze Sassuolo są gotowi oddać Peluso, ale liczą, że uda im się dokonać wymiany i pozyskać na jej mocy Fabio Pisacane lub Filippo Romagnę.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz