You are here: Home » Główne newsy » Di Francesco, Defrel i Pellegrini od nowego sezonu w Romie?

Di Francesco, Defrel i Pellegrini od nowego sezonu w Romie?

Di Francesco Defrel i Pellegrini od nowego sezonu w Romie

Fot. calciomercato.it

Dwa dni temu włoskie media obiegła informacja, że nowym trenerem AS Romy zostanie obecny szkoleniowiec U.S. Sassuolo Calcio, Eusebio Di Francesco.

47-latek ma zastąpić na tym stanowisku Luciano Spalettiego, który z kolei przymierzany jest do objęcia innych włoskich klubów.

Jeśli informacje te staną się faktem, to dla Di Francesco będzie to powrót do ekipy z wiecznego miasta. Jako zawodnik bronił jej barw w latach 1997-2001 i sięgnął z nią po mistrzostwo Włoch w sezonie 2000-2001.

Dziś z kolei media obiegła informacja, że jeśli Di Francesco zostanie trenerem AS Romy, to będzie chciał zabrać do Rzymu dwóch piłkarzy „Neroverdich” tj, Lorenzo Pellegriniego i Gregoire’a Defrela.

Pierwszy z nich jest wychowankiem „Lupich”, którzy nadal mają prawo jego odkupu za 10 milionów euro. Defrel natomiast mógł przenieść się na Stadio Olimpico już zimą, gdzie miał zastąpić Mohammeda Salaha. Egipcjanin przebywał w styczniu na Pucharze Narodów Afryki.

Obie strony nie doszły jednak do porozumienia, ale temat przenosin Francuza jest wciąż aktualny. Sassuolo oczekuje za napastnika około 15 milionów euro.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz