You are here: Home » Główne newsy » Domenico Berardi następcą Mohameda Salaha?

Domenico Berardi następcą Mohameda Salaha?

Domenico Berardi następcą Mohameda Salaha

Fot. foxsports.com

Niczym bumerang powraca w mediach temat nowego klubu Domenico Berardiego. 22-letni prawoskrzydłowy od dawna łączony jest z Juventusem oraz Interem Mediolan.

Teraz z kolei Sportitalia informuje, że świeżo upieczony debiutant w reprezentacji Włoch ma latem trafić do AS Romy.

Według prasy z półwyspu Apenińskiego przenosiny jednego z najlepszych piłkarzy młodego pokolenia w Serie A do Giallorossich mają być powiązane z objęciem tego klubu przez szkoleniowca U.S. Sassuolo Calcio, Eusebio Di Francesco.

46-letni trener ma zastąpić na tym stanowisku Luciano Spallettiego. Z kolei Berardi ma zastąpić Mohameda Salaha, który jest bliski trafienia do Liverpoolu.

Egipcjanin ustalił już ponoć warunki indywidualnego kontraktu, a popularni Lupi oczekują za jedną ze swoich gwiazd 40 milionów euro.

Giallorossi zgodzili się sprzedać swoją gwiazdę ze względu na Finansowe Fair Play. Jeśli nie chcą ich złamać to do 30 czerwca muszą uzupełnić swój budżet o 30 milionów euro.

Berardi w zakończonym przed kilkoma dniami sezonie ze względu na poważną kontuzję zagrał zaledwie w 25 meczach Neroverdich, jednak strzelił w nich aż 10 bramek oraz zaliczył 11 asyst.

Dyrektor sportowy Romy, Monchi liczy, że 25 milionów euro wystarczy by przekonać decydentów Sassuolo do sprzedaży Berardiego. Jeśli negocjacje te zakończą się fiaskiem to alternatywą dla Berardiego ma być Sebastian Driussi z River Plate.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz