You are here: Home » Główne newsy » Doniesienia z ostatniego dnia mercato

Doniesienia z ostatniego dnia mercato

Doniesienia z ostatniego dnia mercato

Fot. sassuolocalcionews.it

Ostatni dzień mercato nie był dniem dla Sassuolo, w którym nic by się nie działo.

Z naszym klubem pożegnało się trzech piłkarzy, a mianowicie:

? Simone Missiroli – 32-letni środkowy pomocnik po 6 latach spędzonych w Sassuolo przeniósł się na zasadzie transferu definitywnego do SPAL 2013. Z klubem z Ferrary popularny Missile związał się 3-letnią umową, a na konto Neroverdich wpłynęło 2,5 miliona euro.

? Timo Letschert – O odejściu 25-letniego obrońcy mówiło się od dłuższego czasu, a po przyjściu do klubu m.in. Marlona Santosa dla holenderskiego defensora zabrakło by czasu na regularne występy.

Mający za sobą powołania do seniorskiej kadry Oranje piłkarz wrócił na zasadzie wypożyczenia do klubu, z którego przeniósł się na MAPEI Stadium, czyli FC Utrechtu. Klub z Eredivisie zachował sobie opcję kupna za 2 miliony euro.

Ostatnim piłkarzem Czarno-Zielonych, który w ostatnim dniu mercato zmienił barwy klubowe jest Francesco Cassata. 21-letni środkowy pomocnik przeniósł się na zasadzie wypożyczenia do Frosinone, które trzeba przyznać nie próżnowało podczas letniego okienka transferowego.

Po wzmocnieniu linii pomocy przez Bourabię, Bogę czy Locatelliego minuty otrzymywane przez De Zerbiego mógłby by nie satysfakcjonować Cassaty, który oczekuje regularnej gry by się rozwijać. Stąd też wypożyczenie do beniaminka Serie A.

Simone, Timo i Francesco! Powodzenia w nadchodzącym sezonie!

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz