You are here: Home » Główne newsy » Falcinelli w Bolonii, Di Francesco w Sassuolo

Falcinelli w Bolonii, Di Francesco w Sassuolo

Falcinelli w Bolonii, Di Francesco w Sassuolo

Fot. goal.com

To o czym pisano od dawna stało się faktem!

Federico Di Francesco z Bolonii od nowego sezonu będzie bronił barw Sassuolo Calcio. W odwrotnym kierunku powędrował natomiast napastnik Diego Falcinelli – poinformowała oficjalna strona internetowa Neroverdich.

24-letni skrzydłowy i zarazem syn byłego opiekuna Czarno-Zielonych, Eusebio Di Francesco po dwóch latach spędzonych w ekipie Rossoblu przenosi się na MAPEI Stadium. W minionym sezonie Di Francesco wystąpił w 24 meczach Serie A, w których strzelił 1 bramkę i zaliczył 3 asysty.

W drużynie Sassuolo ma on zastąpić Matteo Politano, który odszedł na wypożyczenie do Interu Mediolan.

Z bolońskim klubem transferem definitywnym związał się Diego Falcinelli. 27-letni napastnik, który rundę wiosenną minionej kampanii spędził na wypożyczeniu we Fiorentinie złożył podpis pod umowa do 30 czerwca 2022 roku.

Minione rozgrywki w porównaniu do tych sprzed dwóch lat, kiedy to Falcinelli błyszczał w barwach Crotone nie były już tak udane dla tego napastnika. W barwach popularnej Violi wystąpił bowiem w 12 spotkaniach i zaliczył zaledwie 1 asystę. W rundzie jesiennej w barwach Neroverdich zaliczył natomiast 2 trafienia w 20 ligowych potyczkach.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz