You are here: Home » Główne newsy » Ferrari przeniesie się do Bundesligi?

Ferrari przeniesie się do Bundesligi?

Ferrari przeniesie się do Bundesligi
Fot. canalesassuolo.it

Letnie okienko transferowe w U.S. Sassuolo Calcio będzie na pewno gorące. Z klubem z MAPEI Stadium może pożegnać się kilku piłkarzy, a jednym z nich jest Gian Marco Ferrari.

32 spotkania i 4 strzelone bramki uczyniły z 27-letniego środkowego obrońcy jednego z najlepszych w układance Roberto De Zerbiego i sprawiły, że stał się łakomym kąskiem na europejskim rynku.

Już w zimowym okienku transferowym Ferrarim interesowały się takie kluby jak Porto czy Sevilla, teraz natomiast zainteresowanie nim wyrażają m.in. dwa kluby z Bundesligi tj, VfL Wolfsburg, który zakwalifikował się do Ligi Europy, oraz Schalke 04 Gelsenkirchen, które o minionym sezonie chce jak najszybciej zapomnieć i w nowych rozgrywkach wrócić do walki o europejskie puchary.

Wiadomo, że włodarze Neroverdich nie będą chcieli się łatwo pożegnać z Ferrarim, który znakomicie wypełnił lukę po Francesco Acerbim i dodatkowo potrafi strzelać bramki, zwłaszcza, że klub ten może opuścić latem Merih Demiral, który może dołączyć do Juventusu.

Wartość rynkowa Ferrariego zdaniem portalu transfermarkt.de wynosi 14 milionów euro.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz