You are here: Home » Główne newsy » Fontanesi, Marin, Gliozzi, Cianci trafią na kolejne wypożyczenia?

Fontanesi, Marin, Gliozzi, Cianci trafią na kolejne wypożyczenia?

Fontanesi, Marin, Gliozzi, Cianci trafią na kolejne wypożyczenia
Fot. Alberto Benaglia

Okno transferowe w Sassuolo Calcio nie odnosi się tylko do wielkich i znanych nazwisk piłkarzy, ale także Ci mniej znani zmieniają barwy klubowe.

I tak zaczynamy od 20-letniego środkowego pomocnika Mariusa Mihaia Marina, który miniony sezon spędził w trzecioligowej AC Pisa 1909 i rozegrał dla niej 36 meczów, w których zanotował 2 asysty. Udany sezon w wykonaniu rumuńskiego piłkarza sprawił, że zainteresowanie nim wyraża drugoligowa Perugia.

Po raz kolejny barwy klubowe może zmienić Leonardo Fontanesi. 23-letni obrońca podobnie jak Marin miniony sezon spędził w Serie C, gdzie bronił barw US Citta di Pontedera. Dla klubu z Ettore Mannucci wychowanek Sassuolo rozegrał łącznie 21 spotkań. Zainteresowanie Fontanesim wyraża Ternana.

Cały czas powraca również temat Ettore Gliozziego i Pietro Cianciego, który w minionej kampanii strzelili razem 23 bramki dla Robura Sieny. Zarówno jednym jak i drugim napastnikiem zainteresowany jest Virtus Entella. Dodatkowo Gliozzi jest w kręgu zainteresowań Pordenone.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz