You are here: Home » Główne newsy » Francesco Magnanelli na celowniku SPAL

Francesco Magnanelli na celowniku SPAL

Francesco Magnanelli na celowniku SPAL

Fot. images.performgroup.com

SPAL 2013, które przed kilkoma dniami zapewniło sobie pierwszy historyczny awans do Serie A rozpoczęło poszukiwanie wzmocnień składu.

Popularni „Spallini” to rewelacja zakończonego w czwartek sezonu Serie B. Podopieczni Leonardo Sempliciego w ostatniej kolejce wygrali z Bari 2:1 i z 78 punktami zajęli pierwsze miejsce w tabeli.

Śmiało można napisać, że mało kto brał pod uwagę ekipę ze Stadio Paolo Mazza jako faworyta do awansu do włoskiej ekstraklasy. Teraz gdy stało się to faktem, to SPAL rozpoczęło poszukiwania wzmocnień składu, które pozwolą powalczyć o utrzymanie w Serie A.

Kilka dni temu włoskie media pisały o posiłkach z Milanu. Do świeżo upieczonego beniaminka mieliby przenieść się Manuel Locatelli oraz 17-letni bramkarz Alessandro Plizzari.

Teraz z kolei „CalcioMercato” poinformowało, że pierwszym wzmocnieniem SPAL może zostać pomocnik i kapitan U.S. Sassuolo Calcio, Francesco Magnanelli.

Umowa 32-letniego piłkarza z „Neroverdimi” wygasa z końcem obecnego sezonu i póki co nie została przedłużona. Obecny sezon dla „Il Capitano” nie jest zbytnio udany. Ze względu na poważną kontuzję Magnanelli, który zalicza się do naszego klubu wystąpił w 22 meczach, zaliczając w nich 1 asystę.

W sumie od 2005 roku Magnanelli wystąpił w 361 meczach „Sassol”, w których strzelił 6 bramek oraz zaliczył 24 asysty.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz