You are here: Home » Główne newsy » Galatasaray i Inter Mediolan po Alfreda Duncana

Galatasaray i Inter Mediolan po Alfreda Duncana

Galatasaray i Inter Mediolan po Alfreda Duncana

Fot.ghanasportsonline.com

Jak donoszą włoskie media, nie tylko Matteo Politano, Domenico Berardi i Francesco Acerbi mogą latem pożegnać się z U.S. Sassuolo Calcio. Innym ważnym piłkarzem, który może pożegnać się z ekipą z MAPEI Stadium jest Alfred Duncan.

25-letnim środkowym pomocnikiem interesują się bowiem Inter Mediolan oraz Galatasaray Stambuł. 10-krotny reprezentant Ghany trafił do drużyny juniorskiej Nerazzurrich w 2010 roku i do lipca 2015 roku rozegrał w pierwszej drużynie zaledwie 4 spotkania. Mający również włoskie obywatelstwo piłkarz zaliczał wypożyczenia do AS Livorno i Sampdorii, z której trafił do Sassuolo najpierw na zasadzie wypożyczenia, a następnie z transferu definitywnego.

Teraz temat powrotu Duncana na Stadio Giuseppe Meazza powrócił, a zdaniem tureckich mediów do walki o niego włączył się Galatasaray, który chciałby również pozyskać Francesco Acerbiego.

Sternicy Sassuolo oczekują za swojego piłkarza około 15 milionów euro co nie jest problemem dla klubu znad Bosforu. Z kolei włodarze Interu zamierzają zaoferować za Duncana 9 milionów i do  całej transakcji włączyć któregoś z piłkarzy z Primavery.

Swego czasu włoskie media informowały, że Czarno-Zieloni chcieliby pozyskać napastnika Andrea Pinamontiego lub środkowego obrońcę Federico Valiettiego.

W minionym sezonie Duncan wystąpił w 26 ligowych meczach Sassuolo, w których zaliczył 2 asysty.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz