You are here: Home » Główne newsy » Gazzola: W Sassuolo przeżyłem piękne chwile

Gazzola: W Sassuolo przeżyłem piękne chwile

Gazzola: W Sassuolo przeżyłem piękne chwile

Fot. ysport.eu

Prawy obrońca Parmy, Marcello Gazzola na łamach Gazzetta di Parma odniósł się do swojego pobytu w Sassuolo i doświadczenia jakie w nim zdobył.

33-letni obecnie defensor w drużynie Neroverdich występował przez sześć lat, sześć jakże ważnych lat. Z klubem tym grał w Serie B, a także w Serie A czy Lidze Europy.

W styczniu jednak przeniósł się do Parmy (pochodzi z Borgotaro, małego miasteczka w prowincji Parma) i w rozmowie z Gazzetta di Parma rozmawiał na temat swojego doświadczenia zdobytego w Sassuolo.

Poza grą w piłkę nożną w Sassuolo przeżyłem piękne chwile, takie jak narodziny moich dzieci. Powrót do „domu” jest jednak jeszcze lepszy. Sassuolo, jest to klub, który z pewnością bardzo rozwinął się w ostatnich latach, o czym świadczy chociażby awans do Ligi Europy. Zdobył zwycięską mentalność i myślę, że dziś jest on skonsolidowaną rzeczywistością włoskiego futbolu. W tym roku klub ten zrobił kolejny skok w jakości, pozyskując graczy wysokiego poziomu, takich jak Boateng, ale postaramy się wzmocnić naszą broń.

W obecnym sezonie Gazzola zaliczył zaledwie 2 występy w Serie A.

To są wybory naszego szkoleniowca. W drugiej części obozu treningowego latem doznałem kontuzji, która trzymała mnie na dłuższą chwilę. Liga rozpoczęła się i trener dokonał takich wyborów by nadrobić moją nieobecność i zrobił to dobrze. Atmosfera w szatni? Jest dużo entuzjazmu w szatni. Wszyscy wiemy, że droga przed nami jest jeszcze bardzo długa i że w ciągu kilku dni możemy zaprzepaścić całą pracę wykonaną do tej pory.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz