You are here: Home » Główne newsy » Gregoire Defrel ponownie na celowniku Torino

Gregoire Defrel ponownie na celowniku Torino

Gregoire Defrel ponownie na celowniku Torino
Fot. canalesassuolo.it

Wraz z rozpoczęciem okienka transferowego Torino stało jednym z włoskich klubów, które ma zamiar być jedną z najaktywniejszych ekip w poszukiwaniu wzmocnień, które pomogą w walce o utrzymanie w Serie A.

Jednym z piłkarzy na liście szkoleniowca Granaty Marco Giampaolo jest napastnik Sassuolo Calcio, Gregoire Defrel. Obaj panowie znają się z czasów prowadzenia, gdy Giampalo trenował Sampdorię Genoa.

Według Tuttosport, dyrektor Toro Vagnati podjął już próbę przeprowadzenia wywiadu z Sassuolow w kwestii pozyskania 29-letniego piłkarza.

Zdaniem wspomnianego dziennika oba kluby póki co są daleko od porozumienia. Torino wyceniło bowiem kartę Defrela na 7,5 miliona euro, natomiast Sassuolo nie wydaje się być gotowe na jego sprzedaż za mniej niż 10 milionów euro.

Według dziennikarzy piemonckiej gazety jedną z opcji pozyskania Defrela jest pożyczka z obowiązkiem jego wykupienia po obecnym sezonie.

W trwającej kampanii Defrel wystąpił w 7 meczach Neroverdich, w których strzelił 1 bramkę i zaliczył 1 asystę. Na murawie spędził jednak tylko 308 minut. Umowa reprezentanta Martyniki z ekipą z MAPEI Stadium obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz