You are here: Home » Główne newsy » Gregoire Defrel wróci do Sampdorii?

Gregoire Defrel wróci do Sampdorii?

Gregoire Defrel wróci do Sampdorii
Fot. canalesassuolo.it

Jak donosi Il Secolo XIX, Gregoire Defrel może wrócić do Sampdorii.

Zarówno zeszłego lata, jak i w ostatnim czasie krąży plotka mówiąca o tym, że 30-letni napastnik może wrócić do Sampy, w której występował od lipca 2018 do 30 czerwca 2019 na zasadzie wypożyczenia z AS Romy.

Dyrektor sportowy Sampdorii, Daniele Faggiano chciał pozyskać popularnego El Bandita podczas letniego okienka transferowego, jednak ostatecznie na Stadio Luigi Ferraris trafił inny snajper Neroverdich tj, Francesco Caputo, który na obecną chwilę jest trzecim najlepszym strzelcem z 4 trafieniami na koncie.

Defrel nie ukrywa przywiązania do gry w koszulce Sassuolo, ale nie można brać za pewnik tego, że zostanie na MAPEI Stadium, gdyż gra niewiele, co może zaważyć ostatecznie na jego odejściu w styczniu.

Oba kluby mają doskonałe relacje, co będzie chciał wykorzystać Faggiano. Niewiadomą jest, ile Sampdoria byłaby skłonna zaoferować za Defrela i ile oczekiwaliby włodarze Czarno-Zielonych.

W obecnym sezonie mogący grać dla reprezentacji Martyniki Defrel wystąpił w 19 ligowych meczach, jednak zanotował w nich zaledwie 1 asystę. Z kolei dla Sampdorii swego czasu zaliczył 12 trafień i 2 kończące podania w 39 spotkaniach.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz