You are here: Home » Główne newsy » Iachini: Berardi i Politano zostają w klubie

Iachini: Berardi i Politano zostają w klubie

Iachini: Berardi i Politano zostają w klubie

Fot. gianlucadimarzio.com

Szkoleniowiec U.S. Sassuolo Calcio Beppe Iachini na łamach Sky Sport Italia ostrzegł kluby, które są zainteresowane Domenico Berardim i Matteo Politano i dał jasno do zrozumienia, że obaj piłkarze zostają w klubie do końca sezonu.

Obaj skrzydłowi od dłuższego czasu znajdują się na celowniku wielu włoskich klubów. W styczniowym okienku transferowym łączono ich już z Romą, Interem, Juventusem czy Napoli.

„Nie mamy w planach sprzedaży Politano, Berardiego czy innych graczy” – powiedział Iachini Sky Sport Italia.

„Berardi jest dla Nas ważnym graczem, staramy się przywrócić mu najwyższą formę i wiemy, że jest on człowiekiem, który może dać nam jeszcze więcej jakości”.

„To jest skład i musimy tylko pozyskać innych piłkarzy, po tym jak Paolo Cannavaro odszedł na emeryturę i Marcello Gazzola jest o krok od odejścia”.

„Nie będzie Nam łatwo wrócić na odpowiednie tory po przerwie zimowej. Musimy poprawić pewne pomysły w szkoleniu. Przyśpieszyliśmy z treningami, więc mamy nadzieję, że nie stracimy tego”.

Paolo Cannavaro przeszedł na piłkarską emeryturę, aby dołączyć do swojego starszego brata Fabio w sztabie trenerskim Guangzhou Evergrande.

„Z wielkim entuzjazmem oczekiwał na to nowe doświadczenie w Chinach. Oczywiście będzie za nim tęsknić w szatni, ale postaramy się również wypełnić po nim lukę w składzie”.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz